

Я очень люблю детей, всегда приветлива и улыбчива! Готова стать прекрасным другом для вашего Ангела))
Подробнеенавчаюся в пед. університеті ім. Коцюбинського,на спеціальності психолога. легко знаходжу спільну мову з дітьми,відкрита,добра,комунікабельн
Подробнее